Laboratóriumi adminisztrátor

Budapest

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

Munkavégzés helye:
SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ
1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.
Teljes munkaidő
Karrier

Feladatok

  • Minták átvétele
  • Adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben, adminisztratív feladatok ellátása
  • Minták előkészítése/vonalkódozása laboratóriumi vizsgálatok végzéséhez
  • Leletek nyomtatása és kiadása
  • Hibás adatok egyeztetése egészségügyi intézménnyel és pácienssel telefonon
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő pontosság az adatrögzítés során
  • Határozott, udvarias kommunikáció
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Csúsztatott munkarend szerinti munkavégzés 8.00 – 22.00 között (8.00 – 16.00; 12.00 – 20.00; 14.00 – 22.00), jellemzően délutános vagy délelőttös műszak vállalásával
  • Beosztás szerint esetenként hétvégi és ünnepi munkavégzés vállalása

Előnyök

  • Orvosi laboratóriumban szerzett adminisztrációs gyakorlat
  • Tízujjas gépírási gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Piacképes juttatás
  • Számos béren kívüli juttatás (pl. kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása)
  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes parkolás lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Multinacionális stabil háttér
  • Betanulási időszak biztosítása
  • Exkluzív, modern munkakörnyezet

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igénye megadásával, valamint rövid motivációs levéllel várjuk a karrier_hr@synlab.com e-mail-címen.

product in comparison