Senior Developer

Budapest

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

Munkavégzés helye: SYNLAB Hungary Kft.
1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.
Teljes munkaidő
Karrier

Elvárások

  • Legalább 5 év fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Részt vettél informatikai projektek kialakításában, kísértél már végig projektet a teljes életúton
  • Képes vagy architekturális tervek készítésére (LLD, HLD, DD)
  • Erős SQL ismeretekkel rendelkezel, jártas vagy MSSQL adatbázis kezelésében, tárolt eljárások készítésében
  • Rendelkezel a .NET vagy Python programozási ismeretekkel
  • Jártas vagy a webes programozásban
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készségeid vannak, technikai és üzleti területen egyaránt
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Nagyfokú önállósággal rendelkezel a feladataid végzése során

Feladatok

  • Alkalmazás architektúra kialakítása, meglévő infrastruktúra optimalizálása
  • Laborinformatikai rendszerek implementálásában és paraméterezésében történő részvétel
  • Adatbázis alapú, egyedi üzleti alkalmazások fejlesztése
  • Ügyféligények, technológiák, architektúrák elemzése, megértése és technikai dokumentációvá alakítása
  • Külső beszállítók mentorálása, a technológiai párbeszéd fenntartása
  • Minőségbiztosítás a külső beszállítók által fejlesztett projektek kivitelezése során

Előnyök

  • Ha van tapasztalatod labor informatikai rendszerek bevezetésében
  • Dolgoztál már integrációs alkalmazásokkal, pl. Mirth Connect
  • Ismered a HL7 protokollt
  • Ismered a PowerBI-t és készítettél dashboard-okat Microsoft környezetben

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, számos béren kívüli juttatás (pl. kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, partneri kedvezmények - hogy csak néhányat említsünk)
  • Dinamikusan fejlődő hazai és nemzetközi környezetben végzett munka
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Modern és innovatív munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás, távoli munkavégzés lehetősége
  • Változatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális stabil háttér

Jelentkezésed a megpályázott pozíció megjelölésével és fizetési igényed megadásával várjuk a karrier_hr@synlab.com e-mail-címen.

product in comparison